Andrea Iannone prohlásil, že je nejrychlejším jezdcem v sedle motocyklu Ducati, zároveň ale rozhodnutí odejít k Suzuki nelituje.

Italský závodník Andrea Iannone odmítl nabídku italské továrny Ducati na prodloužení smlouvy, protože nebyly splněny jeho podmínky a rozhodl se pro příští sezonu královské kubatury MotoGP přestoupit do továrního týmu Suzuki.
 
Nyní s odstupem času říká, že i přesto je stále nejrychlejším jezdcem za řidítky motocyklu Ducati a tento motocykl mu opravdu seděl. Zároveň Iannone dodává, že rozhodně nelituje rozhodnutí pro příští rok přejít k Suzuki.
 
 
„Myslím si, že i přestože často padám, jsem stále ten nejrychlejší jezdec na motocyklu Ducati. Uplynulé roky v barvách Ducati byly skvělé a velmi si tohoto období vážím. Od začátku u týmu Pramac jsem měl skvělou podporu ze strany továrny. Každý závodník ale stále hledá nejlepší podmínky pro svoji budoucnost a právě proto jsem se rozhodl odejít, ani s odstupem času tohoto rozhodnutí nelituji. Nyní je ale mým jasným cílem dokončit letošní sezonu s co nejlepšími výsledky,“ řekl Andrea Iannone.
 

Foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno