Je to evergreen a zároveň velice ožehavé téma. Kvalita moto-servisů není zrovna nic moc a fígle jejich provazovatelů nám často až hnou žaludkem. Naší snahou bude v tomto roce nasbírat co nejvíce informací a kolektivně si tak poradit, jak na ně….

Tuto informaci berte jako start úplně nového tématu na stránkách Motohouse. Oč nám jde? Rádi bychom se dozvěděli, jaké fígle na své zákazníky používají naše moto-servisy, chtěly bychom znát vaše negativní zkušenosti, podvůdky, zpackanou práci a vůbec všechny důvody vašeho zákaznického rozčarování.

Jak už jsme ale z předchozích let poučeni, nechceme ale, aby se tato anketa stala nakonec nástrojem v konkurenčním boji zmiňovaných firem. Nebudeme proto hodnotit, zda-li je tenhle lepší než támhleten – NE, my nechceme znát přímo jména, my hledáme jen ony praktikované fígle, popřípadě návod, jak se jim uchránit.

Vydloubejte tedy něco ve své paměti a poraďte ostatním. A to buď prostřednictvím tohoto webu a nebo soukromě na adresu honza@motohouse.cz , což je ten pán, který se tomu všemu moc rád chce podívat na zoubek…

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here