Centrum moderního motocyklisty se vším všudy. Takový byl plán ředitele Autocentra BARTH Michala Burkoně, když se pustil do rekonstrukce původního Motocentra. „Pod jednou střechou nabízíme vše. Prodáváme nové i ojeté motocykly, které zároveň za zajímavé ceny vykupujeme. Myslíme na údržbu, takže provozujeme motoservis. Na showroomu je k dispozici pestrá paleta kvalitního oblečení, přileb, kufrů a dalších doplňků či příslušenství. A nechybí ani Motopůjčovna,“ vypočítává.

Motocentrum a Motopůjčovna BARTH jsou v rámci skupiny Autocentrum BARTH samostatnou divizí. Letos poprvé nabídne pardubický prodejce otevřenou plochu, na které vznikla multibrandová nabídka šesti velkých světových výrobců motocyklů. „Velmi hezká a luxusní je především část vyhrazená pro BMW Motorrad. V rámci České republiky jde přitom o unikát – dosud se motocykly BMW prodávaly vždy pouze ve společných showroomech s automobily stejné značky,“ upozorňuje Michal Burkoň, podle kterého bude v showroomu Motocentra vystaveno na 50 motocyklů šesti značek.

 

 

Jaké jsou prodejní ambice Pardubických? „Za rok 2019 bychom rádi prodali nějakých 200 motocyklů. Devadesát značky Yamaha, padesát značky BMW a 60 za celý koncern Piaggio Group,“ přibližuje Burkoň s tím, že na překážku by nemělo být ani to, že vyjma motocyklů Yamaha jsou ostatní prodávané značky v rámci prodeje Motocentra nové a prodej BMW Motorrad vypukne až začátkem května.

Novinky pak hlásí i Motopůjčovna – počet motorek určených k zápůjčce letos stoupl na dvacet. Nejvíce žádaná jsou přitom cestovní endura. „V této kategorii budou dostupné všechny letošní novinky v čele s modely BMW R1250 GS Adventure, BMW R850 GS Adventure, Moto Guzzi V85 TT, Triumph Tiger 1200 XRT či Yamaha XT1200Z,“ dodává Michal Burkoň s tím, že nově byl zaveden i zvýhodněný „víkendový tarif“. Ten spočívá v tom, že za půjčení od pátku do pondělí se účtují jen dva dny.

 

 

Více info najdete na: https://www.motocentrum-barth.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno