Vedení závodního týmu Aprilie připouští, že v případě zákazu závodění pro Iannoneho by byl Andrea Dovizioso velmi zajímavou příležitostí.

Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Andrea Dovizioso je zatím stále bez angažmá pro sezonu 2021 a zdá se, že téměř jedinou variantou pro Doviho zůstává role testovacího jezdce u Suzuki nebo Yamahy.

Nyní se k této situaci vyjádřil závodní ředitel továrního týmu Aprilie, pan Massimo Rivola, jenž stále čeká na verdikt ohledně budoucnosti Andrey Iannoneho. Toto by mělo padnout již brzy, konkrétně v polovině listopadu tohoto roku. Jak Rivola přiznal, pokud by byl po verdiktu odvolacího soudu Andrea Iannone zablokován i pro sezonu 2021 (a možná i déle)  byl by Andrea Dovizioso pro Aprilii velmi zajímavou variantou.

 

 

„Vím o tom, že je zde Risiko, když neustále čekáme na rozhodnutí ohledně budoucnosti Iannoneho. Všechny strany ale doufáme, že se najde nějaké řešení ohledně příští sezony. Já osobně také doufám, že Iannone dokáže díky svému talentu ten ztracený čas během letošní sezony dohnat. Pokud by ale závodit nemohl, Dovizioso by pro nás byl opravdu velmi zajímavou příležitostí,“ řekl Massimo Rivola.

Dodejme ještě, že dalšími kandidáty na případnou volnou stoličku jsou Cal Crutchlow (po odchodu od Hondy také bez angažmá) a Bradley Smith.

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: aprilia-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno