Jorge Martinéz hodnotí první testy týmu v novém jezdeckém složení Karel Abraham a Alvaro Bautista, které proběhly na okruhu Ricarda Torma ve Valencii

Privátní tým Aspar vstoupil do pozávodních testů na okruhu Ricarda Torma ve Valencii s novou jezdeckou dvojicí, kterou pro sezonu 2017 bude tvořit český závodník Karel Abraham společně se španělským jezdcem Alvarem Bautistou.
 
Zatímco Alvaro Bautista během druhého dne testů jezdil na motocyklu Ducati specifikace 2016, český závodník Karel Abraham pracoval s loňským modelem GP15.Po těchto prvních testech v boxu týmu Aspar vládne spokojenost.
 
 
 
Setkání s Karlem Abrahamem již dnes v BRNĚ !!!!
 
„S průběhem tohoto prvního testu jsme spokojení. Alvaro vypadá velmi zkušeně, na motocyklu si věřil a svůj čas oproti prvnímu dni zlepšil o 1,5 sekundy, což není rozhodně málo. Jeho přístup k práci na mne udělal velký dojem. Zkoušel také jízdu na delší vzdálenost, kde pravidelně zajížděl konkurenceschopné časy na hranici 1:31s. Takový rytmus je pro závody mnohem důležitější. Karel Abraham se také zlepšoval. Musíme ale vzít v potaz to, že to byl první den, kdy seděl na motocyklu Ducati GP15, která je odlišná od stroje, se kterým jezdil v průběhu prvního dne testů. Neodjel mnoho kol, ale věřím, že při dalších testech v Jerezu se bude dál zlepšovat a využijeme ten čas naplno,“ řekl manažer týmu Jorge Martinéz.

 
 
Výledky z testů najdete …ZDE 

 

Foto: facebook team Aspar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno