Instruktorský dream team, do detailu vyladěný tréninkový program a perfektní prostory pro trénink. V Brně pro velký zájem už teď spustili předprodej motoškol na příští sezonu.

Automotodrom Brno má ve svém portfoliu kurzy pro všechny motorkáře bez rozdílu. Pro začátečníky, pro zkušené motorkáře, pro vyznavače silnice i příznivce endura. Bezkonkurenčně nejoblíbenější Silniční motoškola je intenzivní trénink, který každého posune o pořádný kus vpřed.

Nejdřív pilujete techniku na moderním polygonu, abyste se následně přesunuli přímo na závodní dráhu, kde se vám individuálně věnuje profesionální instruktorský tým. Prakticky neustále dostáváte přesnou zpětnou vazbu, díky níž vypilujete svůj jízdní styl a zbavíte se postupně všech případných zlozvyků. Jenom loni tímhle kurzem prošlo přes 600 motorkářů!

 

 

Pro úplné začátečníky v Brně před pár lety spustili motoškolu Start, zaměřenou na poctivý trénink základů, které byste pro jízdu v běžném provozu měli mít zautomatizované. Plynulá práce s plynem, efektivní brždění, manipulace s motorkou v rychlostech a celkové pilování zručnosti – ideální kurz pro nováčky nebo pro kohokoliv, kdo chce mít motorku stoprocentně pod kontrolou.

Česká továrna na adrenalin samozřejmě nešetří ani s nabídkou extrémnějších kurzů. Vyřádit se můžete na motoškole určené pro ostrá endura nebo si udělat radost vysoce návykovou motoškolou Po zadním, kterou vede zkušená partička kolem stunt ridera Adama Peschela.

Na své si přijdou i majitelé těžších cestovních endur v Adventure motoškole nebo ženy, pro které na Masarykově okruhu pořádají ryze dámský kurz. Přehled všech kurzů a detailní informace o nich najdete na webu motoskolabrno.cz.

 

V prodeji jsou zatím poukazy bez konkrétního data. To si v klidu vyberete po vypsání termínů během zimy. Už teď ale budete mít jistotu, že se na vás dostane. Rezervujte si svůj na www.motoskolabrno.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno