Slovo „Bella“ v italštině znamená kráska či krasavice. Zkrátka ženská, za kterou se chlapi otáčejí jak slunečnice za sluncem. Jistá, elegantní, sebevědomá…

To samé platí v motorkářském žargonu, když řeknete „Bellka“, kdy se většina motorkářů narozených v minulém tisíciletí melancholicky zasní. V motorkářském světě není mnoho značek, které mají za sebou tak bohatou a rozmanitou historii jako právě Bell. Značka netěží jen ze své minulosti, ale zároveň se stále drží mezi nejlepšími hráči na trhu s ohledem na kvalitu, inovace a design. Všechny tyto hodnoty, které značka Bell představuje, si zaslouží i speciální přístup při samotném prodeji helem koncovým zákazníkům.

V MotoVšem jsou hrdí na to, že jsou součástí tohoto zajímavého příběhu a již dlouhá léta Bellky nabízí českým i slovenským motorkářům. Dělají to rádi a věří, že to dělají dobře. Snad i proto získali status exkluzivního prodejce helem Bell pro Prahu a střední Čechy. Samozřejmě v dnešní době internetového obchodování si zákazník může objednat helmu na přímo například z Brna či z Ameriky, ale mohlo by to fungovat i jinak.

Dát si na to trochu času, nespěchat a třeba to spojit s odpolední projížďkou. V MotoVšem jsou motorkáři, proto dobře ví, že jedna věc jsou produktové a marketingové popisky na internetu a druhá je pak vzít helmu do rukou, na hlavu, vše prohlédnout, vyzkoušet a „prodebatit“ osobně. To je zkušenost, kterou vám nenahradí 1000 fotek na netu. Také díky skutečnosti, že se poptávka po těchto skvělých helmách rok od roku zvyšuje, rozhodli se pro vás rozšířit nabídku (a to i skladovou) helem Bell na maximální možnou míru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno