Další ročník skvělé akce BMW se letos uskuteční 17.–19. června v Milovech. Atraktivní lokalita uprostřed Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Se spoustou kvalitních a klikatých cest je perfektním útočištěm pro všechny motorkáře.

Vítáni jsou opravdu všichni fanoušci BMW, kterým místo krve v žilách koluje benzin a kteří milují pořádné mašiny – bez ohledu na stáří modelu! Ubytování včetně občerstvení je zajištěno v hotelu  Orea Resort Devět skal.

 

 

Pro milovníky pravé motorkářské atmosféry je k dispozici jen pár metrů vzdálený „adventure“ kemp Milovy. Je připraven bohatý program a soutěže, kde si každý přijde na své. Po celý víkend jsou všechny BMW mašiny k dispozici na testovací jízdy – jak onroad, tak i offroad.

Stejně tak i nové vozy značky MINI a pro opravdové závodníky je připravený simulátor závodní jízdy na okruhu v autě i na motocyklu. Dorazí například i Martin Písařík spolu s naším Carlosem a českým dakarským jezdcem Martinem Macíkem. Akce nadupaná zážitky, na které zkrátka nesmíte chybět!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno