Psal se rok 1922, když v prosinci zasedl šéfkonstruktér značky BMW vyrábějící letadla Max Friz k rýsovacímu prknu. Slavíme tedy výročí, protože:

… rok následující je tedy tím, kdy byl představen první motocykl značky s označením R 32. A jak zajisté uznáte, stoleté výročí nemůže projít bez povšimnutí. Jako první si u BMW Motorrad připravili dvojici limitovaných edic motocyklů R nineT a R 18.

U obou byla zvolena kombinace černé barvy, chromu a červených sedel. Ve výbavě najdete hodně věcí navíc, takže kromě toho, že motorky skvěle vypadají, budou v plné palbě.

A to včetně takových libůstek, jako je dB killer ve tvaru loga BMW u modelu R 18. Krásný detail. Obou motorek bude vyrobeno pouhých 1923 kusů a věříme, že se po nich zapráší. Kromě toho připravuje BMW, včetně toho českého, v rámci tohoto výročí několik zajímavých akcí a jedinečnou výstavu.

Již brzo se dočkáme odhalení. Pokud chceš být mezi prvními, kteří budou vědět podrobnosti, zaregistruj se k odběru novinek na www.bmw-motorrad.cz. Buď u toho taky a oslavuj s BMW Motorrad.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno