Německým kolegům se povedlo vyfotit prototyp připravovaného cestovního endura, a to na testovací offroadové dráze BMW.

Fotky sice nejsou nic moc (zajímavé, že ty prototypy vždycky fotí třicettřidesítkou), ale i tak můžeme soudit, že nás u nového modelu čeká hodně změn. Tak předně zcela nový motor, zakryté válce a velké chladiče, tedy komplet kapalinou chlazený.

To by pro BMW byl velký krok, který by mimo jiné mohl znamenat výrazný nárůst výkonu. Tak kolik, 150 koní, nebo víc? Hodně přepracovaný vypadá rám a také kyvná vidlice, i když na podvozku zřejmě zůstane standardní duo Telelever + Paralever.

 

 

O designu zatím mluvit nebudeme, je jasné, že tohle jsou jen maskovací kapoty, a pevně doufáme, že motorka bude vypadat ve finále trochu líp. Nepochybujeme o tom, že nás BMW překvapí a něco nového přijde také v oblasti elektroniky.

Kdy? Vzhledem k tomu, že nejde o nic oficiálního, můžeme zatím pouze odhadovat. Ovšem pokud motorku mají v takovéto fázi a ještě se s ní „náhodou“ nechají vyfotit, dalo by se předpokládat, že půjde o novinku modelového ročníku 2021, a tedy představení letos na podzim. Co na to konkurence

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno