Hledání brzdových součástek nemusí být noční můra. Wemoto.cz nabízí nyní velké množství kvalitních součástek za zajímavé ceny. Sortiment pokrývá silniční, terénní a cestovní motocykly, skútry a čtyřkolky. Dodáváme brzdové destičky, kotouče, hadice, pumpy, třmeny a pístky.

Sortiment brzdových součástek najdete na http://www.wemoto.cz/products/brakes
*Brzdové destičky

Organické brzdové destičky jsou vyrobeny z vláken a organických materiálů, které jsou spojeny pryskyřicí. U sintrovaných brzdových destiček je použito vysoké procento kovových sloučenin – schopnost odvádět teplo od brzd vede k menšímu „vadnutí brzd“ ve srovnání s organickými destičkami. Sintrované off-roadové destičky jsou speciálně přizpůsobeny jízdě v terénu, mají delší životnost v prašném i mokrém prostředí.

 

*Brzdové kotouče

V nabídce najdete hned několik druhů kotoučů – pevné, plovoucí, vrtané, drážkované a konturované.

 

*Brzdové hadice

Brzdové hadice HEL jsou vyrobeny z nerezové oceli nejvyšší kvality a jsou dodávány s doživotní zárukou výrobce. Vybrat si můžete z 12 barev brzdových hadic a z 5 barev koncovek. Všechny sady HEL dodáváme včetně potřebných šroubů a podložek.

 

*Brzdové pumpy, třmeny a opravné sady

V nabídce je nyní široká škála opravných sad na brzdové pumpy a třmeny pro mnoho japonských i evropských modelů. Většina komponentů z opravných sad je dostupná i samostatně.

 

vše na www.wemoto.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno