Bunda Richa Airstream je horkou novinkou z dílny belgického výrobce oblečení pro motocyklisty, Richa. Jedná se o bundu vyrobenou z polycordury. Samozřejmostí jsou vyjímatelné chrániče ramen, loktů a zad s CE certifikací

Dále tato bunda nabízí vyjímatelné vložky, a to jak voděodolnou, tak i termo vložku. Velkou výhodou je, že vložky se dají vyjmout nezávisle na sobě. Má reflexní prvky pro lepší viditelnost jezdce. Pas lze regulovat pomocí popruhů na suchý zip, v zadní části naleznete krátký zip pro sepnutí s kalhotami. Bunda je celkově prodyšná.

Kalhoty Richa Airvent EvoKalhoty Richa Airvent Evo jsou také jednou z posledních novinek. Vyrobeny jsou stejně jako bunda Airstream z polycordury. I v těchto kalhotách je vyjímatelná voděodolná vložka. Jsou zde vyjímatelné chrániče kolen, taktéž s CE certifikací. Pas lze regulovat pomocí popruhů na suchý zip a v zadní části je také krátký zip pro sepnutí s bundou. Samozřejmě i zde jsou reflexní prvky.

 

Vlastnosti obou těchto produktů lze sloučit do velmi kvalitního kompletu, vhodného pro jízdu na motocyklu takřka v jakémkoliv počasí. Bunda Airstream je k dispozici hned ve čtyřech barevných provedeních, dostupné jsou velikosti XS–12XL. Naproti tomu kalhoty Airvent Evo lze pořídit jak v normální délce, tak i zkrácené, prodloužené a dámské obojí v barvě černé.

Info na www.mcf.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno