Šéfmechanik Valentina Rossiho už netrpělivě očekává první pozávodní test ve Valencii, kde se Valentino vrátí do sedla Yamahy

Před posledním závodem letošní sezony Grand Prix na okruhu Ricarda Torma ve španělské Valencii promluvil legendární šéfmechanik Valentina Rossiho pan Jeremy Burgess o svých očekáváních od společného návratu k japonské Yamaze.

 Jak všichni dobře víme, po dvouletém neúspěchu a mnoha neshodách s vedením továrního týmu Ducati se Jeremy Burgess rozhodl stejně jako jeho svěřenec vrátit k Yamaze.

 

 “Bylo by pro mne jen těžko představitelné pokračovat v závodech bez mého týmu. Připadá mi to něco jako pětadvacetileté manželství, potom si také můžete těžko představit život bez manželky,” řekl na začátek Burgess.

 “Pro mne ale není hlavní návrat k Yamaze, nýbrž pokračování práce s Valentinem. Rozhodl se vrátit zpátky, protože u Yamahy bude mít opět šanci něco dokázat. Yamaha mu dala tuto šanci, protože oni si samozřejmě myslí to stejné. Nyní mám pocit, jako by se vrátil čas a všichni netrpělivě očekávají první pozávodní test ve Valencii,” pokračoval Burgess.

 “Je nám všem jasné, že Yamaha stále vzpomíná na úspěchy, na které s Valentinem dosáhli a proto mu nabídli možnost vrátit se. Je to pro ně ohromná výzva, mít v týmu Jorgeho a Valentina, zároveň budou hodně pracovat na vývoji motorky, protože letos vše nasvědčovalo tomu, že Honda měla o něco navrch. V příští sezoně budeme hodně silný tým,” řekl na závěr Jeremy Burgess.

Foto: ducati, yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno