Cardo Smarth jsou vůbec první komunikace vytvořené speciálně pro přilby HJC. Na přilbě sedí skvěle – skoro nepoznáte, že na ní komunikaci máte. Co tedy komunikátor umí? Je toho hodně.

Vydrží až 13 hodin nepřetržitého hovoru, v pohotovosti pak umí zůstat 7 dní. Nabijete ho za 3 hodiny, což je super. Má ultratenký design a díky technologii IP67 se do něj nedostane voda ani prach. Je samozřejmě kompatibilní i s komunikátory jiných výrobců, které pracují s technologií Bluetooth ve verzi 4.0. Dobrá vychytávka je technologie DMC, která nepřetržitě vytváří a udržuje virtuální síť.

 

 

Ta zajišťuje, že nedojde k přerušení komunikace větší skupiny jezdců bez ohledu na měnící se podmínky. Kdykoli se uživatel interkomu nemůže spojit se skupinou jezdců, která je mimo jeho dosah, tak se interkom ve zlomku sekundy přenastaví a připojí se k nejvhodnějšímu dosažitelnému členu skupiny, který poslouží jako můstek ke vzdálenějšímu uživateli.

Pokud skupinu tvoří dva až čtyři jezdci, pak se maximální dosah komunikace zvyšuje přibližně na 3,6 km. Kupujte na www.bonmoto.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno