Úspěšně nastartovaná spolupráce mezi sportovními subjekty zapojenými do pořádání mezinárodních motocyklových závodů v Brně bude pokračovat i v roce 2023.

Tedy Českomoravskou asociací motocyklového sportu, motocyklovou unií Alpe Adria a Autoklubem České republiky, bude pokračovat i v příští sezóně.

Jediným zájmem všech zúčastněných stran je jezdecká obec a maximální podpora motocyklového sportu. Proto jsme velmi potěšeni, že se podařilo najít cestu, aby tento společný podnik nadále pokračoval na Masarykově okruhu, a tím se napevno etabloval jako jeden z nejsilnějších šampionátů ve středoevropském regionu.

Závodů se pravidelně účastní přes tři stovky jezdců. To je krásné číslo, které je zároveň tou nejlepší motivací v navázané mezinárodní spolupráci pokračovat,“ komentuje uzavření dohody pro příští sezónu předsedkyně představenstva Automotodromu Brno Ivana Ulmanová.

Už jsou známy i konkrétní termíny obou motocyklových víkendů na Automotodromu Brno v příští sezóně. Jarní cena Brna se uskuteční 21. až 23. dubna 2023, Velká cena Bohumila Staši se bude konat v termínu 29. září až 1. října 2023.

 

 

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno