Doba cestování, dovolených a mnohadenních letních výletů je zde. Hlavní je nemoknout zbytečně, nepotit se a přežít, když jsou studená rána.

Tedy i my v novinkách doporučíme něco, co bude pro tento účel dokonale fungovat. Textilní cestovní komplet BUCK od MBW je složen z bundy a kalhot, přičemž užito je systému tří na sebe navazujících vrstev, díky kterým své oblečení snadno přizpůsobíte jakýmkoliv podmínkám.

Vrchní textilie SD-TEX je mimořádně odolná a pevná, přitom však až překvapivě lehká a poddajná při řízení motorky. Další vrstvu pak tvoří voděodolná DRY TEK membrána a třetím dílem vrstvení je spodní termovložka Thermoline.

 

Vrstvy jsou navzájem kombinovatelné, variabilita je obrovská – vrstvy si zkombinujete podle toho, jestli vám na cestě svítí sluníčko, začne zničehonic pršet, nebo je třeba na horách po ránu ještě mráz.

Samozřejmostí je systém domyšlené ventilace AIR FLOW, když se pro změnu kolem oběda vyšplhá teploměr k tropickým teplotám.

Díky mnoha páskům na suchý zip a výškově nastavitelným chráničům padne každé postavě! K dispozici je krátký i dlouhý zip pro sepnutí bundy s kalhotami. Pro cestování za zhoršené viditelnosti je komplet vybaven reflexními panely a u kalhot je navíc ještě v bocích použita paměťová pěna.

Domyšlené je to perfektně. Na vás je jen se správně obléknout a nastartovat.

Více info pak na www.mbw.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno