Pražská společnost Vintage Garage Motors a.s., která je mimo jiné oficiálním importérem motocyklů Royal Enfield. Právě ta nově zastupuje pro český trh čínského výrobce motocyklů se sajdou značky Changjiang.

Pozor! Nejedná se o žádnou čínskou kopii kopie, ale o zcela originální stroj výrobce. Který vyrábí sajdkáry s motocykly už více než sedmdesát let! Dnes je v Evropě nabízena k prodeji zcela nová řada sajdkár Changjiang.

Jsou poháněny moderním, vodou chlazeným motorem o objemu 650 cm3 vyvinutým společností CFMOTO kombinující všechny vlastnosti požadované zkušenými i novými majiteli sajdkár. Sajdkáry Changjiang jsou praktickým a příjemným vozidlem pro všechny typy cest od krátkých každodenních, až po delší výlety a dobrodružství.

Aktuálně jsou v nabídce dva modely, přičemž každý z nich je dostupný ve dvou barvách. Model PEKIN EXPRESS se liší od modelu DYNASTY offroadovým vzhledem, ale nenechte se zmást, jinak jsou oba modely technicky shodné a oba jsou primárně určeny pro normální silniční provoz.

Model PEKIN EXPRESS můžete mít v military zelené nebo pískové barvě. Model DYNASTY pak v elegantní lesklé černé nebo lesklé šedé. Cena obou modelů bez ohledu na zvolenou barvu činí 354 900 Kč. Více informací naleznete na webových stránkách importéra www.changjiang-sidecar.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno