Čas letí a nikdo z nás neni nesmrtelnej. Týká se to i takových hvězd, jako je čtyřnásobný světový mistr ve stuntridingu Chris Pfeiffer, který oznámil svým fanouškům, že s ježděním končí

Němec Chris Pfeiffer byl jedním z průkopníků stuntridingu, jeho ladný a zároveň agresivní styl vždy lákal stovky diváků. V letech 2003, 2007, 2008 a 2009 pak stanul na metu nejvyšší, stal se mistrem světa této disciplíny. V roce 2007 spojil své jméno se značkou BMW a na jejich motorkách předváděl fantastické show. S tím bohužel bude konec.

 

Na stránkách Chrise Pfeiffera se objevil krátký a jasný vzkaz fanouškům:

„Drazí přátelé, fanoušci a partneři,
budu stručný. Po dvaceti letech profesionálního ježdění jsem se rozhodl, že je čas přestat s ježděním show. Je mi pětačtyřicet a v posledních měsících je pro mě stále těžší jezdit na nejvyšší úrovni. To byla vždycky moje nejvyšší ambice a já si vždy říkal, že pokud nebudu patřit k nejlepším, bude čas, abych přestal a uvolnil místo mladším jezdcům.
Za posledních dvacet let jsem odjezdil tisíce show po celém světě – v 94 zemích! Byla to nezapomenutelné časy s bezpočtem zážitků a zkušeností. Pracoval jsem tvrdě, abych pomohl stuntridingu do mainstreamu, abych nadchnul a pobavil mnoho diváků. Jaké krásné časy jsem to měl!
Svou poslední soutěž jsem jel v roce 2010 a v poslední době jsem jel asi svou poslední show. Ale jedna věc je jistá, nikdy neskončím s ježděním – protože ježdění je můj život. To se nikdy nezmění.
Váš Chris“

 

Co k tomu dodat? Budeš nám, pane, na všech těch akcích chybět. Vidět tvoji show byla vždycky obrovská radost. Hodně štěstí v dalším životě! 

Před pár lety jsme s Chrisem dělali krátký rozhovor. Přečíst si ho můžete zde.

Foto: Youtube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno