Radostná zpráva přichází z nemocnice v Limě. Lékaři od včera začali Ondřejovi Klymčiwovi ubírat anestetika a už dnes se začal pomalu probouzet a reagovat.

Ondřej Klymčiw si během uplynulého týdne hodně prožil, když byl po těžkém pádu na rallye Dakar převezen do nemocnice v Limě. Nyní už má za sebou více než týden strávený v nemocnici, kde také v sobotu podstoupil operaci dvou zlomených obratlů. Po operaci byl český dakarský závodník udržován v umělém spánku a v plánu bylo ho probudit až ve středu. Nicméně lékaři začali během neděle ubírat anestetika a už dnes se začal Ondra probouzet.

“Nechci nic zakřiknout, ale jsme na dobré cestě. Ondra dýchá sám a začíná se probouzet, komunikuje. Ještě není úplně vzhůru, ale reaguje. Ptal se, kde má telefon, takže jsem ho musela hned naštvat, protože ho nemá, zase ho ztratil,” to byla radostná slova Ondrovy manželky Terezy, která je s ním v nemocnici.

Tým Klymčiw Racing si dnes užil den volna kvůli zrušení 9. etapě, ale už zítra je čeká 10. etapa na území Argentiny. Tak držte palce Petrovi Vlčkovi, Billovi Congerovi a Gabriele Novotné a stejně tak Ondrovi, aby to s ním dál šlo k lepšímu. Děkujeme.

#OK #OK22 #ONDREJKLYMCIW #DAKAR2018 #PETRVLCEK #GABRIELANOVOTNA #BILLCONGER #KLYMCIWRACING

Pro více informací navštivte:

Web: http://www.ondrejklymciw.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/klymciwondrej/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdYyH3NIi9jOcKyHqAYZJVA

Instagram: https://www.instagram.com/ondrejklymciw/

Twitter: https://twitter.com/ondrejklymciw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno