U MV Agusty si v limitovaných edicích dlouhodobě libují a opět se jim povedl mistrovský kousek. Už podruhé spojili svoje síly s trojnásobným mistrem světa F1 Lewisem Hamiltonem a tentokrát se pustili do kapotované F4. O to se postaralo speciální oddělení CRC, kde upravili současný top model F4 RC.

Technika opravdu špičková, kromě kompletní závodní elektroniky také tlumiče Öhlins (vpředu vidlice NIX30 s titan-nitridovou keramickou úpravou, vzadu TTX36), radiální Bremba M50 a jako bonus titanové výfukové svody do jedné koncovky SC Project pod sedlem. Hodně se měnily barvy, černá hraje prim, a to včetně motoru a tmavého plexi.

 

Do kontrastu k tomu bílý rám a červená, která je i na pneumatikách Pirelli Diablo Supercorsa SP připravených speciálně pro tento model. Nechybí řada karbonových dílů a luxus dotváří také ručně šité sedlo z alcantary. Asi byste se na nás zlobili, kdybyste se nedozvěděli výkon – úchvatných 212 koní! A u čísel ještě zůstaneme. Vyrobena bude edice pouhých 44 kusů a v Čechách vyjde rozhodně přes milion korun.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno