Manažer továrního týmu Suzuki Ecstar má jasno, v každém z následujících závodů chce bojovat o pódiové umístění.

V roce 2018 se podařilo továrnímu týmu Suzuki Ecstar celkem pětkrát vybojovat pódiové umístění, z toho třikrát stál na pódiu Andrea Iannone, který na konci sezony odešel k Aprilii. Nyní již tým toto skóre vyrovnal, kdy k dvěma vítězstvím Alexe Rinse patří ještě další tři třetí místa.

Jak ale prozradil týmový šéf Davide Brivio, s jídlem roste chuť a tým má mnohem vyšší cíle, než by se spokojil pouze s těmito pódiovými umístěními. Hlavním cílem i do dalších závodů zůstává bojovat o pódium, případně i o vítězství.

„Pokud se nám takové tempo podaří udržet a budeme i nadále zlepšovat naše výsledky a udržíme vyrovnanost, pak můžeme v každém závodě bojovat o pódium. Já osobně si myslím, že nyní by to byl realistický cíl v každém z následujících závodů bojovat minimálně o první trojku. Samozřejmě to nebude snadném, ale musíme se o to pokusit. Je pravdou, že s jídlem roste chuť, když vyhrajete jeden závod, chcete ihned vyhrávat další,“ řekl Davide Brivio.

 

Alex Rins: „Cítím se opravdu velmi dobře a do Misana mířím po skvělém závodě v Silverstone. Po vítězství ve Velké Británii jsme měli ještě k dispozici dva dny testování v Misanu, kde jsme pracovali na zlepšeních na mé motorce. Před tímto víkendem cítím velkou motivaci, a to i díky tomu, že jsme měli nějaký čas na odpočinek a trénink po Grand Prix Velké Británie.“

Joan Mir: „Je skvělé být znovu zpět Cítím se opět silný a již se těším až se v prvním pátečním tréninku vrátím na trať, doufejme, že je před námi pozitivní závodní víkend. Misano je trať, kterou mám moc rád a v minulosti jsem zde dosáhl dobrých výsledků. Také nám určitě pomůže test, který jsme zde absolvovali v závěru srpna, takže si před tímto víkendem hodně věřím.“


Zdroj: bikeracing.cz, foto: Suzuki-racing team

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno