Manažer továrního týmu Suzuki Ecstar prozradil, že motorka pro 2018 nebude zcela nový stroj, ale spíše evolucí motocyklu z letošní sezony.

Tovární tým japonské Suzuki zaznamenal především v druhé polovině letošní sezony královské kubatury MotoGP výrazný posun vpřed, což potvrdily poté i samotné výsledky v závodech.

Jak nyní prozradil manažer továrních týmu Suzuki Ecstar, pan Davide Brivio, pro sezonu 2018 u Suzuki nevyvíjí zcela novou motorku. Stroj pro nadcházející sezonu bude spíše evolucí aktuální motorky, který bude doplněn samozřejmě o řadu nových dílů a upgradů.


„Pro rok 2018 nevyvíjíme doslova zcela novou motorku. Motocykl, který povezeme do Sepangu na konci ledna na první testy, je v podstatě pokračováním vývoje aktuální motorky, se kterou jsme testovali ve Valencii. Zkoušeli jsme řadu nových věcí, a to včetně nového motoru i podvozku. Je ale pravdou, že na první pohled bude velmi obtížné poznat, co je na naší motorce oproti loňské sezoně nové. Co se aerodynamiky týče, budeme v Sepangu nebo Thajsku testovat nějaké novinky,“
řekl Davide Brivio.


zdroj: bikeracing.cz, foto: suzuki.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno