Jubilejní 40. ročník rallye Dakar vypukne už za pár dní, takže se do Limy, hlavního města Peru, sjíždí závodníci z celého světa. Mezi nimi je samozřejmě i Ondřej Klymčiw s celým svým týmem, který plánuje fanouškům přinášet rychlé aktuální informace přímo z místa. Nyní už mají za sebou administrativní a technické přejímky.

V sobotu 6. ledna 2018 v peruánské Limě vypukne další ročník rallye Dakar, kam opět míří i tým Klymčiw Racing. Rok se s rokem sešel a máme tu jubilejní 40. ročník, který nedá jezdcům nic zadarmo. Spolu s Ondřejem Klymčiwem do Jižní Ameriky vyrazili jako závodníci v sedlech motorek také Petr Vlček, Bill Conger a Gabriela Novotná, takže se oproti loňsku tým opět rozrostl. Dlouhý let s několika přestupy všichni zvládli dobře a nyní už jsou v bivaku, kde podstoupili administrativní a technické přejímky.

 

Klymčiw Racing 2018
Ondřej Klymčiw
Gabriela Novotná

“Je to tady zase, rok rychle utekl a jsme v Limě. Cesta byla dlouhá, přestupovali jsme v Amsterdamu a Panamě. Teď už jsme zase zpátky na Dakaru, takže se vám budu snažit přinášet zprávy a aktuality přímo z místa. Můžete se opět těšit na moje videa, u kterých se trochu omlouvám za kvalitu. Doufám, že to přežijete,” řekl na úvod Ondřej Klymčiw po příletu.

“V loňském roce se osvědčilo zasílání SMS zpravodajství, které bude fungovat i v průběhu letošního Dakaru. Pokud o to máte zájem, pošlete své telefonní číslo do zprávy na mojí oficiální facebookovou stránku (Ondrej Klymciw official). Budete mít díky tomu rychlý a aktuální přehled z dění. Na facebooku budeme také průběžně informovat o dění na trati, stejně tak spoustu zajímavostí poté naleznete na mém webu. Držte nám palce,” řekl Ondra na úvod.

Video: Pozdrav z Limy

Ráno jsem byl sice běhat, ale po mléčném šejku poběžín sakra rychle 😂‼️Odpoledne bivak 🏁🔞🤫

Zveřejnil(a) Klymciw Racing dne Úterý 2. ledna 2018

 

Po příletu členové týmu vyzvedli techniku, která má za sebou dlouhou cestu přes oceán. Vše naštěstí dorazilo v pořádku a motorky si užily prvních pár kilometrů v peruánských dunách. Šlo hlavně o jejich vyzkoušení a doladění nastavení pro první etapu, protože po technické přejímce už zůstanou u organizátora.

Video: Dakar 2018: Odlet – příprava / Day – 3

DAY -3

DAY -3 ☠️Začínáme‼️‼️‼️

Zveřejnil(a) Klymciw Racing dne Středa 3. ledna 2018

 

“Dnešní den byl ve znamení administrativních a technických přejímek. Ještě, že jsme zvyklí z ČR na sbírání razítek na cokoli. K úspěšnému zakončení jsme jich museli posbírat celkem 18 na každého závodníka, 6 na člena doprovodu a 5 na každý kus techniky,” popsal velkou byrokracii na Dakaru David Veselý, člen doprovodu Klymčiw Racing.

 

Bill Conger
Bill Conger
Ondřej Klymčiw
Petr Vlček
Gabriela Novotná
edf
Petr Vlček

Pro více informací navštivte:

Web: http://www.ondrejklymciw.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/klymciwondrej/

Instagram: https://www.instagram.com/ondrejklymciw/

Twitter: https://twitter.com/ondrejklymciw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno