Manažer italského závodníka Andrey Doviziosa prozradil, že první nabídku od italské továrny na prodloužení smlouvy společně s jezdcem odmítli.

Ducati již dříve avizovala, že jednou z priorit bude udržet v týmu italského závodníka Andreu Doviziosa a prodloužit s ním smlouvu i na následující období. Jak potvrdil manažer italského závodníka, jednání již odstartovala, nicméně první nabídku od továrny manažer společně s Doviziosem odmítli.

 

Jak prozradil Doviho manažer v jednom z nedávných rozhovorů, nepožadují po Ducati žádné astronomické částky, ale zároveň chtějí zohlednit výsledky, kterých Andrea dosahoval, jak v loňském, tak i letošním roce.

„Zatím jsme vzdáleni společné dohodě o prodloužení smlouvy. Již jsme absolvovali meeting s Ducati, ale rozhodli jsme se, že musíme dál vyjednávat. Hlavním cílem je, aby byl Andrea spokojený a dobře ohodnocený za svoji práci. Nepožadujeme po továrně nic výjimečného nebo nesplnitelného. Mohu ale potvrdit, že zatím jsme od podpisu smlouvy hodně daleko,“ řekl Doviho manažer Simone Battistella.

 


Zdroj: bikeracing.cz / Motorsport magazin / Ducati-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno