Že je v Česku hodně motoškol? Někdy to spíš vypadá tak, že jich je pořád málo.

Náš kamarád a bývalý kolega z Motohousu Drn (Petr Drnovský) po dlouhých letech praxe založil svůj miniprojekt Jezdi Líp. Drn poskytoval individuální kurzy na vyžádání už v době, kdy se rozvíjely první stránky našeho časáku.

Nikdo z nás tehdy ani netušil, že se obor kurzů bezpečné jízdy tak rozvine. Od roku 2010 učí a pomáhá ve větších motoškolách a jeho individuální kurzy najdete na webu i fejsu www.JezdiLip.cz.

 

 

Další věc je, že ho někteří z vás čtenářů před časem donutili udělat kanál na YouTubu, takže komu z vás se občas zasteskne po Drnovinách, můžete si ho najít na kanálu youtube.com/MilujuMotorky.

Kromě testů motorek tam má i videa z kurzů a pár dobrých rad. Mrkněte na to!

 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, chtěl bych vás moc poprosit. Pan Drnovský měl na YouTube kdysi video z obchodu v Brně, kde si zájemce mohl nechat vytvarovat vnitřek helmy dle své hlavy. Já to video bohužel nemůžu na jeho YouTube kanále najít, má jich tam hafo. Mohli byste se ho zeptat, jestli si nepamatuje, kde to bylo, moc bych to potřeboval. Děkuji pěkně za odpověď. Miroslav Hájek

    • Ahoj, Petr u nás již víc jak 15 let nepracuje. Kontakt na něj asi nejlépe získáš například na facebooku, kde je velice aktivní. Jistě rád odpoví a navíc ho potěší i zájem o jeho práci.

      Díky moc, Honza redakce

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno