Chcete být přítomni na tiskových konferencích velkých značek a zrovna nemáte cestu do Milána? Není problém, u Yamahy a Ducati to zvládnete po internetu

Milánský veletrh EICMA začíná zítra novinářským dnem, ovšem stalo se tradicí, že některé značky představují své noviínky den předem na tiskových konferencích. Dvě z nich se rozhodly zpřístupnit je široké veřejnosti po celém světě pomocí online přenosů.

 

Ducati ohlásila na EICMA pět novinek a to včetně segmentů, ve kterých se nikdy nepohybovala. Dost tajemné prohlášení, za kterým se klidně může schovávat skútr nebo enduro. Jedinou novinkou, o které jsme si téměř jisti, je nová “malá” Panigale 959

http://premiere.ducati.com/
16:30 středoevropského času

 

Japonská Yamaha byla s ohlášením novinek mnohem méně sdílnější. Můžeme tak očekávat pouze motorku z řady Faster Sons postavenou na základě MT-09 (XSR900?). Předpremiérou k tomu byl custom Rolanda Sandse před dvěma týdny (zde). 

http://www.yamaha-next-level.com/
21.00 středoevropského času

A pokud se vám nebude chtít koukat na zdlouhavé tiskové konference, nebo vás zajímají novinky ostatních značek, nebojte se. Tento týden vám postupně přineseme všechny důležité novinky z EICMA na našem webu.

Foto: EICMA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno