Sportovní ředitel italské továrny Ducati přiznal své obavy z požadavků Andrey Doviziosa, s nímž by chtěla Ducati na jednat o prodloužení smlouvy.

Před manažery továrního týmu italské Ducati bude stát v roce 2018 rozhodně nelehký úkol. Oběma jezdcům vyprší na konci roku 2018 smlouva, tudíž se očekávají vyjednávání o prodloužení jak s Jorge Lorenzem, tak i Andreou Doviziosem.

Na toto téma nyní hovořil sportovní ředitel Ducati, pan Paolo Ciabatti, jenž prohlásil, že prioritou je samozřejmě oba jezdce udržet, nicméně si je dobře vědom toho, že ani Ducati nemá neomezený rozpočet. Zároveň Ciabatti přiznal obavy, že právě Dovi si řekne s ohledem na výsledky o více peněz.

„Samozřejmě bychom rádi prodloužili smlouvu s oběma jezdci, ale náš budget není neomezený a nemůžeme všechny prostředky vydat za jezdce, potom bychom museli omezit vývoj. Mám obavy z toho, že Dovi bude očekávat nabídku, která bude kopírovat jeho loňské výsledky. Za loňský rok jezdecky hodně vyrostl, vyhrát šest závodů v sezoně není náhoda. Po testech v Sepangu chceme zahájit jednání, budeme diskutovat jak o financích, tak i technických garancích. Nebude to snadné jednání, ale věřím, že najdeme cestu,“ řekl Paolo Ciabatti.


Zdroj: bikeracing.cz, GPOne.com, foto: Ducati-racing.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno