Sportovní ředitel italské Ducati vítá příchod mladých jezdců do továrního týmu, kteří dle jeho slov přinesli svěží vítr.

Pro letošní sezonu Ducati kompletně obměnila složení svého továrního týmu v královské kubatuře MotoGP, kdy do týmu přišla jezdecká dvojice Jack Miller a Francesco Bagnaia. První testy na katarském okruhu Losail proběhly více než pozitivně.

K tomuto novému složení a startu spolupráce při pětidenních testech v Kataru se vyjádřil i sportovní ředitel italské továrny, pan Paolo Ciabatti. Dle jeho slov nová dvojice přinesla do týmu čerstvý vítr.

„Miller a Bagnaia jsou dva mladí závodníci, i když Jack Miller již jede svoji sedmou sezonu v MotoGP. Jejich příchod měl na tým velmi pozitivní vliv a nepotkaly nás žádné problémy. Traťoví inženýři i inženýři přes elektroniku s nimi přišli z minulého týmu, takže byl přechod snadnější. Celý tým je zapálený do práce a dva mladí jezdci přinesli spoustu energie. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že jsme potřebovali nový vítr a optimismus a prospěje to letošním výsledkům,“ řekl Paolo Ciabatti.

 

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: Ducati.media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno