Co si budeme povídat, jednou z velkých výhod značky Ducati je to, že má kolem sebe velkou skupinu zákazníků, kteří svými oblíbenými motorkami žijí. A tak není divu, že se na tradiční Ducati Párty i letos sešlo několik stovek zvědavců, kteří se přišli nejen pobavit, ale hlavně pokochat novou čtyřválcovou Panigale, která zde měla svoji českou premiéru.

Role moderátora večera se ujal Vlasta Korec a nutno mu uznat, že byl nejen pohotovým, ale také vtipným a především díky němu směřovala část večera pozornost návštěvníků směrem k pódiu. Tou hlavní událostí bylo, jak jsme již zmínili, odkrytí novinky Panigale V4, ale ukázal se také dlouho očekávaný Scrambler 1100 nebo nová Multistrada 1260.

Muzika na takhle velké akci nemůže chybět, tentokrát se na pódiu ukázal Honza Křížek (ex Blue Effect) se svou novou kapelou a rozjel to o dost víc, než publikum pod ním. Po skončení koncertu se pak dostala k mixážnímu pultu DJka Magdalena Happyfeet. Dalším z hlavních součástí programu pak byla tradičně dražba. Tentokrát šlo o dvojici ručně malovaných skic z designového oddělení Ducati a velkou knihu o designu Ducati s podpisem generálního ředitele Claudia Domenicaliho. Pánové se značně předháněli a celková částka za tyto tři artefakty se nakonec vyšplhala až na 112 tisíc, které byly věnovány Dětskému domovu v Krásné Lípě. Hostem večera byl Manuel Poggiali, dvojnásobný šampion silničních motocyklových závodů v kubaturách 125 a 250 ccm z let 2001 a 2003, který se ochotně fotil a podepisoval.

Ducati se svým stánkem na veletrhu Motocykl samozřejmě zůstává a všechny novinky a zbytek modelové řady tak máte možnost v Holešovicích vidět až do neděle. Příští týden se pak expozice přestěhuje do Brna, kde se ukáže na veletrhu Motosalon.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno