Do nové sezony vstupuje tým Pramac Ducati s jasným cílem – chtějí vyhrát závod MotoGP.

Do letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů nastupuje tým Pramac Ducati s jezdeckou dvojicí Johann Zarco a Jorge Martin. Nyní se k cílům pro letošní sezonu vyjádřil týmový manažer – Francesco Guidotti.

Dle jeho slov má tým pro sezonu 2021 jasný cíl – dosáhnout historicky prvního vítězství týmu Pramac ve spojení s Ducati. Guidotti také očekává, že o tento cíl bude bojovat především Johann Zarco, zatímco Jorge Martina čeká adaptace na novou kubaturu.

„Konkrétně jsme si žádné cíle nestanovili, ale já osobně bych si jeden chtěl splnit. Bylo by skvělé, kdyby se nám podařilo prolomit ledy a získat historicky první vítězství, které nám bohužel v minulých letech vždy nějak vyklouzlo z rukou. Chtěli bychom tedy vyhrát první závod s Ducati, naposledy jsme toho dosáhli ještě s Hondou. Uvidíme, co se šampionátu týče, Miller byl loni sedmý, ale pouze sedm bodů od třetího místa. Je těžké něco předvídat, dokud jsme neodjeli jediný závod,“ řekl Francesco Guidotti.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: Ducati Pramac

1 komentář

  1. Johann 5 je divoch, jeho umístění do tým Pramac je správný krok, rád bych ho viděl pravidelně v TOP3, při troše fantazie by i titul nemusel být nereál.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno