Patříte-li mezi milovníky motorek z Borgo Panigale a zároveň sjíždíte silnice jižních Čech, neměli byste minout Budějovice. Tady totiž o minulém víkendu otevřeli prodejnu a servis Ducati G4R

Miroslav Gereg a jeho firma G4R nejsou na české scéně žádnými nováčky. Leta v Budějovicích prodávají endura, čtyřkolky a příslušenství. Ovšem, když si Míra koupil novou Ducati Scrambler, do které se na první pohled zamiloval, přišla myšlenka na vlastní dealerství. Však také v jižních Čechách Ducati chyběla.

 

Útulná prodejna vás vtáhne a postupně vás protáhne všemi současnými směry, kterými Ducati jde od XDiavela, přes zmiňovaného Scramblera až k MultistraděMonsterům. Nenajdete zde jen samotné motorky, ale také řadu příslušenství ke každé z nich. A kdo se bude chtít obléknout do barev Ducati, také si to svoje najde.

 

Důležitou součástí G4R je také servis, jehož vedením byl pověřen Martin Pernekr. Pro Ducatisty známé jméno, motocykly této značky se zabývá už řadu let. Zkušenosti jsou k nezaplacení. Informace o všech službách, otevírací době a kontakty najdete na www.g4r.cz.

Foto: autor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno