SEASON OPENING 2019:
– zahájení sezóny testovacích jízd na dealerstvích Ducati. TERMÍN sobota 6. dubna 2019.

Odstartujte s námi sezónu! SEASON OPENING 2019 – to je sobota, kdy Ducati Prague a vybraní dealeři zahajují letošní sezónu testovacích jízd. Stavte se prohlédnout si nové modely Ducati 2019 na prodejnách a třeba si je rovnou i vyzkoušejte!

Diavel 1260, Hypermotard 950, Multistrada 1260 Enduro, Panigale V4 nebo třeba nové Scramblery.  6. dubna pro vás budou na dealerstvích v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové a ve Slušovicích připraveny bezplatné testovací jízdy a občerstvení. Zjistěte více na www.ducaticzech.cz Skladba prezentovaných modelů na jednotlivých dealerstvích se může lišit.

 

DUCATI TOUR 2019 – 10. ročník seriálu testovacích dnů Ducati. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu. Na každé zastávce bude minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale.

Ochutnejte z letošní nabídky značky DUCATI! Vyzkoušejte její stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu! I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, přijďte se seznámit se značkou DUCATI – právě pro vás je tu jubilejní desátý ročník DUCATI TOUR.

Již podesáté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s dealery. DUCATI TOUR 2019 zahájí 27. dubna v resortu Equitana u Březnice, druhá zastávka 4. května bude spojena s otvíračkou nového obchodu Ducati a MV Agusta v Děčíně. V následujících šesti víkendech objede DUCAT TOUR doslova celou republiku. Najděte si svůj termín:


DUCATI TOUR KALENDÁŘ:

*27. dubna – Equitana Hotel Resort Martinice – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague
*4. května  – Děčín – pořádá Profi-Moto 11. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.
*18. května – Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o. 25. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto
*1. června – Brno – pořádá D MOTO s.r.o.
*8. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.
*12. června – DUCATI DEN – Autodrom Most – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague

 

Během DUCATI TOUR 2019 můžete vyzkoušet téměř kompletní nabídku značky Ducati. Chybět nebude čerstvý „Motocykl roku 2018“ v kategorii naked-bikes Diavel 1260 S, novinky Multistrada 950S, Multistrada 1260 Enduro, Hypermotard 950 a inovované modely Scrambler Icon a Desert Sled.

Vyzkoušíte i bestsellery loňské sezóny Multistrada 1260 S a superbike Panigale V4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno