O prvním březnovém víkendu uchystala Ducati velkou akci, při níž se mohli fanoušci setkat přímo s Valentinem Rossim a Nicky Haydenem na Piazza Maggiore v Boloni. V rámci tohoto reje byla představena i následující novinka

AKTUALIZACE:

Dnes nám přišlo doplňující info i od tuzemského zastoupení Ducati. Tady tedy další důležité podrobnosti:

1) Sety se budou týkat celé modelové řady Monsterů nové generace – tedy i například novinky 1100evo, na jehož test se redakce MH v těchto dnech chystá.

2) Motorky přímo v uvedeném barevném provedení se budou prodávat jen v některých zemích, ČR mezi nimi ale nebude.

3) U nás si zájemci mohou objednat sadu plastů pro výměnu na celé motorce. Předpokládaná cena tohoto kompletu bude cca 20.000 Kč včetně DPH.        

 

==================================================================

4.března 2011:

V předvečer téhle velké italské společenské události zveřejnila Ducati fotografie svého prvního designového odkazu na současné hvězdné obsazení týmu MotoGP. Speciální grafikou  #46 a #69 se jako první budou zdobit malé Monstery (sady pro další modely jsou už ale také za dveřmi!)

 

 

 

 

A o co se jedná? To asi vidíte na první pohled sami – je tu nový lak, nálepky na nádrži, vyšperkovaná krovka, nálepka na štítku a barvy přímo odkazující na Desmosedici GP11. Monster 696 a 796 , tak jak jej vidíte, pak bude u Ducati volně v prodeji od druhé poloviny dubna.

Ducati

Foto: Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno