Již poosmé vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s vybranými dealery. DUCATI TOUR 2017 zahájí 29. dubna tradičně v Milíně u Příbrami a v následujících šesti víkendech objede doslova celou republiku.

Najděte si svůj termín:
29. dubna – Milín u Příbrami – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. – Ducati Prague
6. května – Brno – pořádá D MOTO s.r.o.
13. května – Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o.
20. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto
27. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.
3. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.
10. června – Děčín – pořádá Profimoto.cz

Během DUCATI TOUR 2017 budete mít možnost vyzkoušet téměř všechny aktuální modely značky Ducati. Nebude chybět čerstvý „Motocykl roku 2017“, Multistrada 950. Dále to budou tyto motocykly: Multistrada 1200 S, Multistrada 1200 Enduro, X Diavel S, Diavel, Monster 797, Monster 821, Monster 1200 (S), Monster 1200 R, 959 Panigale, SuperSport S a Ducati Scrambler Desert Sled a Icon. Skladba prezentovaných modelů se může na jednotlivých zastávkách lišit – sledujte web dovozce.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

Letos se opět uskuteční tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 21. června 2017. Podrobnosti najdete včas na webu dovozce nebo Facebooku.

Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Můžete si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno