Chcete vidět horkou novinku ze stáje Ducati? Chcete si užít noc v území Land of joy? Česká premiéra Ducati Scrambler je přichystána na 5. února!

Informovat vás o tom, že Ducati má novou motorku, Scramblera, je asi zbytečné. Představení proběhlo už na podzimním veletrhu Intermot. Ovšem v Čechách tenhle stroj zatím nikdo neviděl. To se chystá změnit české zastoupení Ducati už příští týden!

 

Takže si zapište do diářů že Ducati Scrambler Night se koná 5. února od 19 hodin a to v pražském prostoru Jatka78 (web). Kromě představení Ducati Scrambler zde bude k vidění přehlídka kolekce příslušenství nebo koncert skupiny Queens Of Everything. Krom toho si zasoutěžíme ve fotosoutěži a v tombole, jejíž výdělek bude tradičně věnován charitě. A komu by to bylo málo, může dorazit už o hodinu dříve a poslechnout si povídání Dominiky Gawliczkové o její cestě do Kyrgyzstánu.

 

Tohle bude dobrej mejdan, minimálně tak, jako je sama motorka. První dojmy z prvního testu si můžete přečíst zde, kompletní článek potom v právě vycházejícím MH 3/2014

DŮLEŽITÉ!!! ÚČAST NA PÁRTY JE TŘEBA POTVRDIT NA EMAIL DUCATI@DUCATI-CZECH.CZ !!!

FACEBOOK AKCE

Foto: Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno