SBS, dánský výrobce brzdových destiček a kotoučů, rozšiřuje svůj program o spojkové sady.

V nabídce jsou jak standardní spojkové lamely vyráběné z kvalitních organických třecích materiálů, které jsou vhodnou náhradou za originální díl, tak i vylepšené lamely, které obsahující karbon a jsou daleko odolnější proti přehřívání. Tyto lamely jsou vhodné především pro závodní použití, kde dochází k extrémní zátěži celého motocyklu.

Na své si přijdou i majitelé motocyklů BMW, kde jsou pro suché spojky připraveny opět dvě verze lamel. První je standardní organická lamela jako vhodná náhrada za originální díl a druhá je opět vylepšená lamela ze syntetického materiálu para-aramid.

 

Tento materiál zajišťuje lamele vyšší koeficient tření, vyšší odolnost vůči přehřátí a odolnost proti oleji. Plechové lamely jsou vyrobeny ze speciální oceli odolné proti opotřebení a deformacím a mají stejné rozměry a tloušťku jako originální díl.

V nabídce naleznete přibližně 300 typů spojkových sad, a to nejen na japonské motocykly, ale nově jsou k dispozici spojkové sady i na motocykly evropské výroby. Široká škála zahrnuje značky jako Aprilia, BMW, Husqvarna, MV Augusta, KTM, Triumph a i suché spojky pro motocykly Ducati.

Nově k dostání v síti ELIT a Auto Kelly (www.elit.cz, www.autokelly.cz).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno