O tomto víkendu se na Slovensku odehrál třetí závod letošní série MS Endurance.

Po opravdu super vyrovnaném a těsném boji ve stále se měnících povětrnostních podmínkách si vítězství ze Slovakiaringu nakonec odváží tým Yamaha YART (no,7) ve složení Parkes, Fritz a Canepa. Druhý aspirant na vítězství Honda Endurance Tam (no.111) proťal nakonec cílovou páskou až jako šestý se ztrátou 6 kol – a to vinou pádu Randy de Punieta v závěrečných fázích závodu.

Druzí tak na Slovakiangu dojeli zástupci továrního týmu Suzuki (no.2), kteří se tak v tabulce dostali do pozice lídra seriálu MS Endurance. Třetí končili závod borci z TSR Honda F.C.C. (no.1) a čtvrtý byl pod šachovnicí tým Wepol Racing (no.13), v jehož barvách se opět představil i Daniel Webb, kterého například i z Hořic z našich 300 Zatáček!

 

Česká formace Viktora Nose (no. 21) Fanny Gastro BMW Motorrad by MR. s jezdci Ondrou Ježkem, Karlem Hanikou a Jamesem Westmorelandem nakonec slibně rozjetý závod nedokončila vinou závady na elektronice. S českou vlaječkou pak byli v cíli odmávnuti Ladislav Chmelík na 20. místě (Suzuki) a Karel Pešek na 21. místě (Kawasaki)

Závod si připomeňme na 40 fotografiích od našeho spolupracovníka Dana Raise…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno