Pro rok 2023 Yamaha představuje nový exkluzivní zážitek Ténéré Spirit Experience, v jehož rámci se majitelé modelů Ténéré mohou zúčastnit nejslavnějších světových rallye závodů s oficiálním týmem Yamaha World Raid Team.

Celkem 20 zákazníků značky Yamaha bude se svými motocykly přepraveno na vybraný rallye závod, kde pojedou po skutečné i paralelní trase závodníků a každý večer budou bivakovat po boku závodního týmu.

Pro mnoho jezdců to bude jedinečný zážitek, který jim zůstane navždy v paměti, a v jiných možná vzbudí touhu zúčastnit se v budoucnu rallye.

Ténéré Spirit Experience je komplexní balíček, který je navržen tak, aby pokryl všechny aspekty přípravy, letů, přepravy motocyklů a účasti na rallye vybrané zákazníkem. Každý jezdec může před událostí navštívit centrum Ténéré, kde může získat školení ohledně svých jízdních nebo navigačních dovedností.

 

 

O vše ostatní, od začátku až do konce, se postará MBSM – včetně každodenních předzávodních instruktáží, logistiky, technické pomoci, montáže GPS sledovacích zařízení, snídaně, večeře a kempování.

A Yamaha s akcemi zdaleka nekončí – od května do konce června bude rotovat po všech dealerstvích CZ Yamaha Demo Tour s možností svézt se na kompletní paletě motocyklů Yamaha. Těšit se můžete i na celou řadu eventů: MT tour, MX tour, ATV tour a Ténéré tour.

Ladičky do toho festově šlapou!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno