Současná doba není vůbec lehká, mimo jiné i pro promotéra šampionátů Mistrovství světa silničních motocyklů a WSBK, španělskou společnost Dorna Sports. Jak nyní v rozhovoru potvrdil CEO Dorny, Carmelo Ezpeleta, jakmile se pandemie překoná, vše se vrátí do původních kolejí.

„Změny jsme v kalendáři udělali, ale nyní musíme čekat a pozorovat vývoj této pandemie. Až poté budeme schopni říct, kolik závodů dokážeme v letošní sezony odjet. Náš cíl ale zůstává pořád stejný, udělám vše, co bude v našich silách, abychom odjeli maximální možný počet,“ řekl Carmelo Ezpeleta.

Poté pokračoval: „Tento virus zastavil celý svět, ale až tuto pandemii překonáme a vrátíme se do normálního stavu, budeme silnější, než jsme byli předtím. Tohle je jen pauza. Soustředíme se jak na naše fanoušky, tak i všechny lidi, kteří v našich šampionátech pracují. Děláme maximum pro to, abychom všechny jezdce, inženýry, mechaniky, logistický personál, kameramany, žurnalisty, koordinátory a všechny další znovu a co nejdříve viděli. Závodění je naše DNA a v tom nás nic nezastaví.“

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno