Carmelo Ezpeleta prozradil, že tento týden se odehraje jednání se Suzuki o jejich požadavku odejít z MotoGP. Platná smlouva je stále podepsaná.

Jak jsme vás již dříve informovali, japonská továrna Suzuki se s ohledem na propad svých prodej v automobilovém průmyslu rozhodla na konci letošní sezony opustit královskou kubaturu MotoGP.

To vše i přes platné smlouvy, které má s promotérem šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů podepsané. Nyní se k celé situaci vyjádřil i ředitel promotérské společnosti Dorna – pan Carmelo Ezepeleta.

„Byl jsem opravdu překvapený, když mi Livio Suppo tuto informaci v Jerezu sdělil. Přišel za mnou a řekl mi, že rozhodnutí Suzuki zní na konci letošní sezony z MotoGP odejít. Řekl jsem mu, že to rozhodnutí můžeme pochopit až poté, co budeme o celé situaci diskutovat. Máme se Suzuki platnou smlouvu, která byla podepsaná teprve před rokem. Musíme tedy zjistit, kde celý problém leží. Dohodli jsme se, že se v příštím týdnu se Suzuki potkáme, abychom se s celou situací seznámili a mohli najít řešení,“ řekl Carmelo Ezpeleta.

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: suzuki-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno