Francouzský závodník Fabio Quartararo je s přístupem týmu Petronas Yamaha maximálně spokojený a těší se na další sezonu.

Fabio Quartararo byl bezpochyby jedním z největších překvapení letošní sezony královské kubatury MotoGP. Nováček, který nastoupil v barvách týmu Petronas Yamaha, se několikrát dokázal prosadit na pole position, stejně tak i bojovat do poslední zatáčky o vítězství v závodu.

Jak nyní v jednom z rozhovorů Fabio Quartararo přiznal, rozhodnutí přestoupit do MotoGP hodnotí zpětně jako správné a věří, že v sezoně 2020 zaznamená další výkonový progres a podaří se mu vybojovat vysněné vítězství.

„Jsem zde maximálně spokojený. Ze strany týmu na mne nikdy nebyl kladen žádný tlak. Chtějí jediné – abych zůstal klidný a vydal ze sebe to nejlepší. Je to vůbec první tým, kde jsem takový přístup zažil. Nikdo mne nestresuje nebo nedostává pod klad, každý je klidný a dělá svoji práci na maximum. Jakmile máme práci hotovou, můžeme se společně bavit a smát. To znamená, že si společně užíváme i čas, který trávíme mimo box,“ řekl Fabio Quartararo.

 

 

zdroj: biketacing.cz/foto: yamaha racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno