Milánská EICMA je sice až za týden a BMW se snaží tajit, jak bude jejich připravovaný Scrambler vypadat. Nicméně jim uteklo pár záběrů z připravovaného videa, takže už to víme

Moc vám toho k připravované novince, kterou BMW představí oficiálně už za pár dní, zatím neřekneme. Podle obrázků je vidět, že se designéři v Mnichově hodně drželi podoby konceptu Path 22 (zde), který byl představen letos v létě na festivalu Wheels&Waves ve francouzském Biarritzu (reportáž v MH 8-9/2015).

 

Přesné technické údaje novinky budeme znát až po milánském veletrhu, nicméně podle konceptu a finální podoby můžeme některá z nich odhadnout nebo konstatovat. Tak předně, na rozdíl od původního R NineT nemá Scrambler USD vidlici. Na konceptu byla teleskopická vidlice Öhlins, tady to na tuto značku nevypadá. Stejně tak je rozdíl v rozměrech kol, která nejsou drátěná, ale litá. Koncept měl přední gumu 120/70-19 a zadek 170/60-17 a troufneme si říct, že zde budou rozměry stejné.

 

Co dál? Vyšší řídítka, kulatý solo budík, chybí radiální uchycení brzd a rovné sedlo je buď zkrácené, nebo je na něm plastový kryt. Dvojitá výfuková koncovka je pěkně zvednutá nahoru a připomíná Akrapovič, který byl na konceptu. Oproti němu samozřejmě chybí designové špíčky, jako digitální budík Motogadget nebo světlo a kryty válců RSD, ale bez pochyby budou v nabídce příslušenství. Nezbývá, než se těšit na 17. listopadu, kdy budou novinky oficiálně představeny.

Foto: BMW Motorrad

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno