Českobudějovický oděvní průmysl vyráží vstříc roku 2012 s řadou novinek. Pojďme se na ně podívat…

Novinky v nabídce českých značek nás zajímaly vždycky. Sami ve 4streetech hodně jezdíme, a jak tak koukáme po silnicích, i vás jezdí v téhle značce stále víc a víc. Dobrý poměr ceny, kvality a užitné hodnoty bude vždycky dostatečně silný argument. Co se tedy zrodilo v hlavách designérů a návrhářů For Streetu tentokráte? Projděme se malým obrazovým přehledem.

Textilní bunda s rychlým pruhem
S-Race je velice propracovaná textilní bunda určená sportovněji orientovaným jezdcům, kteří ale požadují ochranu před vlivy počasí. Díky množství stahovacích pásků lze dokonale přizpůsobit jak obvod rukávů, tak i pas bundy, vše proto, aby kladla co nejmenší odpor rychle proudícímu vzduchu.
Tepelnou pohodu zajistí thermovložka a v letních měsících lze vyndat i membránu WaterG8. Rychlým jezdcům udělají radost flexibilní prvky, a jak je u 4SR zvykem, uvnitř naleznete špičkové chrániče z elastomeru.

Monster

Součást městské kolekce oblečení
Koncept je jednoduchý: stylové kožené oblečení s minimem nápisů. Tato bunda je vyrobena z velice jemné buvolí kůže. Předzavřené rukávy, skvělý střih a značkové protektory zaručují pohodlí a bezpečnost. Důmyslně skryt zůstává i ventilační systém.
V létě oceníte plně perforovanou variantu, která bude k dispozici již na začátku sezony. A hlavně, je to kůže – a kůže je skvělá klasika, která k hezkým motorkám prostě patří. Do kolekce Monster se zařadí i dámská varianta a krátké „street“ rukavice.

 

Klasická kožená bunda od výrobce, který dodává kombinézy většině českých reprezentantů.
Sportovnější střih klasické kožené bundy s bohatou výbavou. Uvnitř naleznete praktické kapsy, vyjímatelnou thermovložku a kvalitní značkové protektory. Zevnějšku dominuje nepřehlédnutelný ornament šachovnicové vlajky vyřezaný z broušené kůže, vytlačená loga na ramenou a reflexní podklad hlavního 4SR emblému na zádech. Ventilační systém je maskován jako kapsy na hrudi.

 

Textilní bunda z kolekce „Drift series“
Střih přizpůsobený street motocyklům, rozsáhlý ventilační systém, kvalitní odnímatelná thermovložka a nová membrána WaterG8, to jsou prvky, které se postarají o optimální pohodlí. Pro ty, kteří mají rádi volnější styl, jsou tu stahovací pásky s možností nastavení.
Pro vaše bezpečí jsou použity chrániče z elastomeru a reflexní prvky, chytře zakomponované do celkového designu bundy. Ideální bunda pro pouliční For Street „chuligány“… Barevné kombinace:  červená/bílá, modrá/bílá, černá/bílá – vybere si každý.

Foto: 4SR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno