Nebudeme se příliš rozepisovat, udělejte si názor sami dle fotek. Každopádně jen dodáme, že i přes to, že už na první den dorazily tisíce motorek, je po Praze i na místě všechno naprosto v pohodě a nemusíte mít strach z žádných zásadních komplikací.

Pořadatelům se povedlo postavit akci světového formátu, na které podle nás nechybí nic, co k světu Harley-Davidsonu a motorek patří (snad jen nějaký ten flattrack). Až do včerejška jsme netušili, jak je areál Výstaviště Holešovice obrovský a v tomto případě je zaplněný do posledního místa. Spousta zábavy pro celou rodinu, dobrého jídla (vše se platí platební kartou, tak ji nenechte doma), zajímavé podívané, tři hudební stage… no, co se budeme rozepisovat, podívejte se na program sami ZDE. Jakožto milovník přestaveb pak musím vyzdvihnout Custom gallery, kam se povedlo dostat evropskou špičku a opravdu fantastické motorky. Jenom tady se dá strávit pěkných pár hodin.

Veškeré info o akci najdete ZDE. Nenechte si to ujít, takový motorkářský svátek více či méně pod nosem, to už se asi nebude opakovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno