Závodní ředitel italské továrny Ducati prozradil, že Dovizioso má ultimátum a do víkendu v Mugellu padne rozhdonutí, zda bude s Ducati pokračovat i v sezoně 2019.

Jak jsme vás již informovali, mezi italským závodníkem Andreou Doviziosem a továrním týmem italské Ducati nyní probíhají intenzivní jednání o prodloužení jeho stávající smlouvy. Jak nyní přiznal závodní ředitel Ducati, pan Gigi Dall’Igna, nyní přiznal, že se nejedná o vůbec snadná jednání.

Zároveň ale GigiDall’Igna prozradil, že již dal Dovimu ultimátum a do domácího závodního víkendu na italském okruhu Mugello, který se jede o prvním červnovém víkendu, již musí být jasno. Dle zákulisních informací ještě Dovi vyjednává s továrním týmem Repsol Honda.

 

„Myslím si, že tento problém vyřešíme již velmi brzy. Neustále s Andreou jednáme, ale je pravdou, že to nejsou vůbec snadná jednání. Aktuálně je naší prioritou obnovit kontrakt s Dovim, definitivní rozhodnutí by mělo padnout v Mugellu. Co se týče Jorgeho, tam nejsem spokojený ani já, ani Jorge a ani fanoušci Ducati. V Jerezu ale udělal pokrok, tak uvidíme, jak se mu bude dařit v dalších závodech,“ řekl Gigi Dall’Igna.

 

 


Zdroj: bikeracing.cz/GPone.com foto: ducati-racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno