Závodní ředitel italské továrny Ducati prohlásil, že i přes jisté neshody by titul Doviziosovi v letošní sezoně opravdu přál.

Již několikrát na veřejnost prosákly informace o tom, že v boxu továrního týmu Ducati panovaly neshody mezi italským závodníkem Andreou Doviziosem a závodním ředitelem italské továrny – panem Gigim Dall’Ignou.

I tato skutečnost měla být důvodem, proč se obě strany nedohodly na prodloužení aktuální smlouvy a proč je Andrea pro sezonu 2021 zatím bez angažmá.

 

 

Jak ale nyní v jednom z rozhovorů prohlásil právě Gigi, je sice pravdou, že v boxu nepanuje ideální atmosféra, ale titul Dovimu letos z celého srdce přeje:

„Už jsem několikrát řekl, že o našich společných vztazích nechci moc hovořit. Je pravdou, že zde mezi námi bylo pár nedorozumění, ale jsme profesionálové, kteří ví, jaké cíle musejí následovat. To obzvláště v této situaci má mnohem vyšší důležitost. Proto jsem přesvědčen o tom, že do poslední etapy naší spolupráce musíme všichni investovat maximální úsilí. Já osobně bych Andreovi z celého srdce přál, aby letos mistrovský titul získal. Myslím si, že celá Ducati mu může pomoci, aby tohoto cíle dosáhl,“ řekl Gigi Dall’Igna.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno