Již tento víken týden vypukne ve španělské Valencii poslední Grand Prix letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů, kdy se o mistrovský titul finálně utká jezdecká dvojice Marc Márquez a Andrea Dovizioso. Čeká nás velké finale!!!
Aktuálně oba jezdce dělí rozestup celkem 21 mistrovských bodů, což jasně hraje do karet domácímu Márquezovi. Jak ale upozorňuje závodní ředitel italské továrny Ducati, pan Gigi Dall’Igna, nic není nemožné a například za podobných podmínek v roce 2006 získal mistrovský titul Nicky Hayden.
„V našem týmu rozhodně nemáme týmovou režii, ale naši jezdci jsou dostatečně chytří na to, aby věděli, jak a kdy si mají pomáhat. V Sepangu jsme ukázali krásný závod, i když jsme jej jeli za velmi náročných podmínek. Ve Valencii to proti Marcovi nebudeme mít snadné. Pro mne je ale důležitý především fakt, že je zde poslední závod a Ducati je stále ve hře o mistrovský titul. Co se stane ve Valencii, nikdo nedokáže předvídat, jednoduše odvedeme tu nejlepší práci a uvidíme,“ řekl Gigi Dall’Igna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno