Předprodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2017 je tady! Dnes zahajujeme prodej vstupenek na přírodní tribuny, všechny typy sedadlových tribun a pro motorkáře budou již tradičně připraveny vstupenky do Campu A.

Přemýšlíte o vánočním dárku pro Vaše nejbližsí? Vstupenky na Grand Prix České republiky probíhajicí o víkendu 4.- 6. srpna 2017 mohou být tím správným řešením. Darujte kousek léta za vánoční ceny.

Speciální vánoční ceny platí pouze do 15. ledna 2017. Tak neváhejte.

  • Vstupenky na přirodní tribuny – od 1.290 Kč,
  • Vstupenky na sedadlové tribuny – od 2.490 Kč,
  • Další typy vstupenek jako CAMP A a CAMP A+ také v prodeji!

Více informací naleznete na www.czechgp.comticbrno.cz

Sezona 2017

Vypadá to, že sezona 2017 bude v MotoGP velmi zajímavá a že v srpnu bude rozhodně na co koukat. Došlo k několika zajímavým jezdeckým rošádám, dominance značek Honda a Yamaha by mohla být ohrožena stále se zlepšující Ducati, kterou navíc bude sedlat ex-mistr světa Jorge Lorenzo. Zraky se budou tradičně upírat na nestárnoucího Valentina Rossiho, který bude bojovat o desátý mistrovský titul. Živoucí legenda bude mít čerstvou konkurenci v podobě nového týmové kolegy – talentovaného Mavericka Viñalese. Do seriálu také nově vstupuje tovární tým KTM, který bude zajímavým oživením startovního pole. Čeští fandové se jistě budou po roční pauze znovu těšit na českého zástupce ve třídě MotoGP (Karel Abraham) a v kategorii Moto3 budou fandit stále se zlepšujícímu Jakubu Kornfeilovi.

Foto: Repsol Media, Yamaha, Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno