Bývalo zvykem, že se nové modely na další sezonu u Harley Davidson představovaly na konci léta, ovšem časy se mění a s novým vedením přišla nová strategie.

Z nabídky mizí Heritage Classic s menším motorem Milwaukee-Eight 107, sportovní Low Rider S a bohužel také Softail Slim, což je tvrdá rána pro našeho Karase. Nejvíce změn se dotklo adventure modelu Pan America, který se, mimochodem, stal nejprodávanějším motocyklem v této kategorii v USA.

 

 

Úpravy se dotkly TFT palubky, která by měla být čitelnější, asistent rozjezdu do kopce zůstane aktivní dle potřeby 3–5 minut a je tu také nové modro-šedé provedení verze Special. Klasické choppery Softail Standard a Street Bob 114 mají krom nových barev namísto drátěných kol lité ráfky Annihilator.

Litá kola si pak můžete vybrat také u Heritage Classic 114, kde je ale na výběr. Do třetice pak má nová kola také Fat Boy a, světe div se, disky nejsou úplně plné. Zajímavá změna designu. U ostatních modelů pak jde pouze o barevné změny. Koukněte na www.harley-davidson.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno