Hafizh Syahrin bude v královské třídě MotoGP závodit i v roce 2019. Poté, co do letošní sezóny naskočil na poslední chvíli po vypadnutí Jonase Folgera, předvedl dobrý výkon a to si francouzský tým Monster Yamaha Tech3 cení. Tím, že od příštího roku pojede Tech3 s KTM, už je jasné, kdo je posledním jezdcem této továrny pro nadcházející sezónu.

Hafizh Syahrin

“Je těžké tomu uvěřit. Nejprve chci velice poděkovat Hervému za to, že mi věřil a dal mi tuto příležitost zůstat s rodinou Tech3 a současně se připojit ke KTM. Chci také velice poděkovat mému manažerovi Datovi Razlanovi, který mi pomohl dosáhnout mého snu a dostat se do třídy MotoGP. Navíc také děkuji KTM, že věřili mě i Hervému. V roce 2019 budu tvrdě pracovat a budu lépe připraven, protože to nebude překvapující sezóna. Jsem neuvěřitelně spokojený, že jsem získal tuto šanci a nemám daleko k tomu, abych se rozbrečel radostí. Všem děkuji, zejména Hervému a Datovi Ralanovi, kteří mi vždycky věřili.”

Hervé Poncharal

“Dnes je to velice speciální den pro mě a celý tým Tech3! Od té chvíle, co Hafizh naskočil na motorku MotoGP, tak to bylo jako sen. Každý den, protože byl velice rychlý a mnohem rychlejší, než si někteří lidé mysleli. Byli jsme na něj velice hrdí za to, co předvedl. Vím, že je to pro malajského jezdce velká událost být prvním jezdcem ze své země, který se dostal do MotoGP, zajel vůbec první závod v MotoGP, získal body a od té chvíle pravidelně bojuje o nováčka roku. V příští sezóně bude čtvrtým jezdcem KTM, ale bude mít stejnou motorku, jakou budou mít MIguel Oliveira, Johann Zarco a Pol Espargaro, což je velká výzva. Jsem hrdý, že jdeme do této nové výzvy společně. S Hafizhem a Miguelem budeme mít silný balíček nových talentovaných a ambiciózních jezdců.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno